Asystentka Działu Handlowego

Miejsce pracy: Mikołów woj. śląskie

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
  • Sprawna obsługa komputera i aplikacji biurowych, w tym MS Office
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Duża samodzielność i bardzo dobra organizacja
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie

Zakres obowiązków

  • Aktywne wsparcie członków zespołu działu handlowego we wszystkich działaniach
  • Planowanie i koordynacja działań sprzedażowo-marketingowych
  • Pomoc w przygotowywaniu ofert handlowych
  • Koordynacja obiegu dokumentów i informacji, archiwizacja dokumentów
  • Wykonywanie prac administracyjnych
  • Nauka podstaw kosztorysowania

Oferujemy

  • Stałą umowę o pracę
  • Odpowiedzialną i interesującą pracę w rozwijającej się firmie,
  • Pracę w młodym, energicznym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Miejsce parkingowe obok budynku siedziby
  • Stabilność zatrudnienia i długofalową perspektywę rozwoju
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Brak monotonii w pracy i różnorodność zadań
Dokumenty aplikacyjne powinnny zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Załącz plik CV (dopuszczalny format: PDF)Załącz plik List Motywacyjny (dopuszczalny format: PDF)