Specjalista ds. kosztorysowania

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesu przygotowywania ofert handlowych
  • sporządzanie kosztorysów, kalkulacji, wycen do zapytań ofertowych w branży budowy maszyn
  • weryfikacja wysokości kosztów i poprawności kalkulacji ofert
  • sporządzanie dokumentów handlowych (zapytania ofertowe, oferty, umowy, harmonogramy płatności)
  • doradztwo techniczne dla Klientów, ustalanie szczegółów technicznych w procesie przygotowania oferty
  • ścisła współpraca z innymi działami w firmie w celu przygotowania oferty

Nasze wymagania

  • uczciwość, pracowitość i profesjonalizm
  • samodzielność i motywacja do pracy
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy (praca pod presją czasu)
  • dokładność i skrupulatność (praca z dokumentami księgowymi i dokumentacją techniczną)
  • znajomość środowiska MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość materiałów i usług z branży mechanicznej, automatyki przemysłowej lub technologii produkcji w branży mechanicznej

To oferujemy

  • stałą umowę o pracę
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • miejsce parkingowe obok budynku siedziby
  • stabilność zatrudnienia i długofalową perspektywę rozwoju
  • przyjazną atmosferę pracy
  • brak monotonii w pracy i różnorodność zadań
Dokumenty aplikacyjne powinnny zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Załącz plik CV (dopuszczalny format: PDF)Załącz plik List Motywacyjny (dopuszczalny format: PDF)