Specjalista ds. produkcji

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z działem konstrukcyjnym, działem technicznym
  • przygotowanie dokumentacji technicznej w obszarze przygotowania produkcji
  • przygotowanie programów na maszyny (wycinarka plazmowa, tokarka CNC)
  • wspomaganie przygotowania planów produkcyjnych
  • tworzenie zapytań ofertowych w zakresie zakupu usług kooperacyjnych; analiza porównawcza pozyskanych ofert
  • przygotowanie planu zakupu stali
  • planowanie przebiegu procesów produkcji w oparciu o zamówienia
  • prowadzenie rozliczeń  zleceń produkcyjnych

Nasze wymagania

  • wyksztalcenie wyższe techniczne
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziale technologicznym/produkcyjnym
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • zaangażowanie, inicjatywa , samodzielność
  • umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi
  • dobra znajomość programu Auto-Cad
  • komunikatywność, terminowość

To oferujemy

  • stałą umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia i długofalową perspektywę rozwoju
  • przyjazną atmosferę pracy
  • brak monotonii w pracy i różnorodność zadań
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • miejsce parkingowe obok budynku siedziby
Dokumenty aplikacyjne powinnny zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Załącz plik CV (dopuszczalny format: PDF)Załącz plik List Motywacyjny (dopuszczalny format: PDF)