Co nas wyróżnia

INSTEEL Sp. z o.o. łączy w sobie ponad 20-letnie doświadczenie w działalności na prężnie rozwijającym się rynku przetwórstwa blach i taśm oraz wysokie kwalifikacje wybitnych specjalistów korzystających z najnowocześniejszych technologii. Jesteśmy nowoczesną i stale rozwijającą się firmą, której największym bogactwem jest wykwalifikowana kadra stale zwiększająca doświadczenie oraz pogłębiająca swoją wiedze i kwalifikacje. W realizowanych przez nas procesach produkcyjnych wykorzystujemy coraz bardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz stosowaniu innowacyjnych rozwiązań systematycznie doskonalimy nasze produkty, zaspokajając oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Naszym głównym priorytetem jest zapewnienie klientom satysfakcji ze współpracy z naszą firmą.

FUNDAMENT NASZYCH STANDARDÓW:

  • Partnerskie relacje i kontakty z klientami

Poprzez rozpoznawanie potrzeb, jak też realizację zleconych projektów stajemy się integralną częścią rozwoju oraz ważnym ogniwem dalszego funkcjonowania organizacji klientów. Pozostajemy w stałym kontakcie z nimi zarówno przed, jak i po zakończeniu realizacji danego zlecenia, co z kolei skutkuje lojalnością, otwartością i wzmocnieniem dalszych relacji biznesowych. Nigdy nie zostawiamy klientów samych sobie! Zapewniamy im wsparcie na każdym etapie realizacji danego projektu. Klient zawsze może na nas liczyć!

  • Nowoczesne i innowacyjne rozwiązania

W naszej firmie stawiamy na ciągły rozwój oraz wykorzystywanie nowych technologii i optymalizację procesów produkcyjnych. W wyniku prowadzonej działalności badawczo – rozwojowej wielokrotnie testujemy i optymalizujemy nasze rozwiązania przed dostarczeniem ich naszym Klientom. Oferowane przez nas produkty wytwarzane są w oparciu o maksymalizację efektywności oraz minimalizację kosztów ich produkcji.

  • Zaufanie

Priorytetem naszej działalności jest nieustanne pogłębianie zaufania naszych klientów, których traktujemy jakby byli członkami naszej rodziny. To właśnie ich zaufanie zarówno do naszej firmy, jak też produktów i usług jest dla nas najwyższym celem. Dzięki realizowanej strategii INSTEEL stał się marką rozpoznawalną i cenioną, którą klienci darzą zaufaniem i chętnie korzystają z jej usług.