Nasza misja

W każdym rozdziale historii firmy INSTEEL kluczową rolę odgrywają niezwykle istotne aspekty jak: misja, cele i zaufanie oraz przyświecające we wszystkich realizowanych zadaniach wartości, a mianowicie: najwyższa jakość, innowacyjność, optymalizacja i ciągły rozwój. Jesteśmy przedstawicielem sektora przemysłowego, którego procesy produkcyjne realizowane są na terenie Polski.

Nasza krajowa inżynieria, nasze polskie wykonawstwo wydatnie wspierane jest komponentami o wyłącznie najwyższej światowej jakości! Konsekwentnie poszukujemy najlepszych rozwiązań, koncentrując się na ciągłej poprawie oraz pełnej optymalizacji procesów produkcyjnych. Głównym celem przyświecającym tym działaniom jest możność zaoferowania produktów o najwyższej światowej jakości, efektywności oraz niezawodności.

Jako firma zmieniamy się wraz z otaczającym nas światem, a wszystkie podejmowane przez nas działania mają na celu wzrost satysfakcji naszych Klientów. Mając na uwadze wymagania stawiane nam przez współczesny rynek zobligowani jesteśmy do podejmowania działań, które ukształtują naszą pozycję w świecie jutra. Powyższe stwierdzenie uzmysławia nam, że wręcz wymagalnym jest właściwe pojmowanie i zarazem analizowanie zachodzących zmian zarówno z punktu widzenia technicznego, jak też ekonomicznego i rynkowego.

Nie możemy marginalnie traktować zmieniających się trendów środowiskowych, które kształtują przyszłość nas wszystkich. W działalności naszej firmy staramy się reagować na zmieniające się światowe trendy. Podejmujemy działania, których celem jest zapewnienie klientom wyrobu spełniającego ich oczekiwania, produktu bezpiecznego dla środowiska pracy, charakteryzującego się wysokim, wręcz światowym poziomem wykonania, niską emisyjnością oraz wysoką efektywnością gwarantującą minimalizację zużycia energii. Tylko tak wysoce świadome i długofalowe myślenie pozwala nam nadążać za zmieniającym się światem, jak też odważnie kroczyć ścieżką postępu i zachodzących zmian. Postęp daje nam możliwość oferowania produktów na najwyższym światowym poziomie i zarazem wytwarzanych w naszej rodzimej rzeczywistości produkcyjnej.

Opieranie oferowanych produktów na modelu projektowania oraz wytwarzania wszystkich składowych w jednym miejscu to gwarancja najwyższych norm jakościowych oraz pełnej kontroli nad procesem ich wytwarzania. Z kolei wykorzystywanie komponentów wyłącznie renomowanych światowych producentów zapewnia najwyższe normy jakościowe, jak też długoterminową bezawaryjną pracę i bezpieczne środowisko dla użytkowników.

W ramach świadczonych usług zapewniamy naszym Klientom pełną obsługę serwisową gwarancyjną oraz pogwarancyjną. Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę siedem dni w tygodniu! Wszystko, co robimy, robimy z myślą o naszych Klientach!